Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama
Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama

Chci lépe oslovit zákazníky

Pokud víte, že vaše komunikace směrem k zákazníkům, nebo prozatím jen potencionálním zákazníkům, není ideální a chcete to změnit, máte napůl vyhráno.

  • Pravděpodobně víte, kdo jsou vaši zákazníci, proto my se vás budeme ptát dokud nenajdeme identické rysy vašich zákazníků.
  • Společně poté najdeme způsob, jak potencionální a případně nerozhodnuté zákazníky oslovíme.
  • Jakmile potencionální zákazníky oslovíme, sledujeme jejich relevanci a úspěšnost a toto společně vyhodnocujeme.

 

Chci domluvit schůzku

Nebojte se konvertovat, v zákazníka 

Vždy rozlišujeme dvě a více skupin uživatelů. Tyto dvě skupiny jsou tzv. potencionální zákazníci, tedy uživatelé, kteří se mohou stát zákazníky a zákazníci, tedy ti, kdo u vás již nakoupili nebo využívají vašich služeb. Pak je ještě skupina třetí, a tou jsou vracející se zákazníci. Naším cílem je vyhledat potencionální zákazníky, přimět je, aby se k vám přišli "podívat" a ideálně je přeměnit z potencionálního na reálného zákazníka.

Máte pocit, že jste to slyšeli již tisíckrát?

Nezoufejte, my jsme to zase již tisíckrát vysvětlovali :-) Můžete se ale spolehnout, že vám nebudeme slibovat něco, co není možné, nebudeme vám říkat věci, kterým nevěříme, stejně tak jako bychom se do online marketingových aktivit nepouštěli, kdybychom nebyli přesvědčeni, že budou fungovat. Proto nám přijďte nezávazně říci o vašem projektu, nebo nám o něm napište a domluvíme si společnou schůzku.