Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama
Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama

Potřebuji navrhnout nový web

Je skvělé, že o tom víte. Často bývá základní milník právě v tom, uvědomit si, že současný web již z jakéhokoli důvodu nedostačuje. A pak je třeba vydat se správným směrem k takovému webu, se kterým budete spokojeni vy, ale především vaši zákazníci či návštěvníci.

  • Je důležité zhodnotit business plán, své cíle, cílovou skupinu zákazníků, situaci na trhu a mnoho dalších faktorů. Obecně tomu říkáme analýza požadavků.
  • Dále je tu kreativní zadání, které vzniká z výše uvedeného tak, aby grafický design odpovídal potřebám a návykům cílové skupiny a samozřejmě byl líbivý a trendy.
  • Poté následuje samotná realizace a plnění daty, výsledné dílko je plně ve vaší správě.
  • Po spuštění nového webu tento měříme, analyzujeme, doporučujeme případná drobná vylepšení na základě chování návštěvníků.
  • Další aktivity jsou vždy otevřené...

 

Chci si domluvit schůzku

Když se začíná od nuly aneb jak to bývá v praxi

Jedním z projektů, kde jsme začínali od nuly byl projekt letecké školy Alpha Aviation. Klient nám sdělil své obchodní plány a princip fungování své prémiové aero školy, znal cílovou skupinu, pro kterou budeme navrhovat a zbytek byl na nás. První z výše uvedených bodů jsme tedy společně vykomunikovali s klientem a vrhli jsme se na kreativní zadání na vytvoření Corporate Identity. 

Výsledek byl perfektní

Výstupem CI mělo být pochopitelně nové logo a firemní tiskoviny. Díky velmi dobré oboustranné spolupráci jsme nakonec krom standardního CI vytvářeli i další prvky na míru klienta, jako wallpapery, šetřiče obrazovky apod.

Spolu s CI se vytvořil i grafický návrh nového webu a jeho realizace se spustila. Výsledkem je  web, který odpovídá moderním trendům nejen v oblasti grafiky, ale i technologického řešení. Web má rozsáhlý extranet, který používají piloti pro svou výuku.

Výsledkem vzájemné spolupráce byla spokojenost našeho klienta a spokojenost jeho zákazníků, kteří web a jeho možnosti využívají na rozličných mobilních zařízeních.

Přečtěte si více o tvorbě webu alpha aviation v referencích.

Když už vás jednou zklamali...

Často se nám stává, že k nám přicházejí klienti, které zklamaly některé firmy, firmičky a jednotlivci slibující zázraky. Zázraky se ovšem nekonaly a klientům investice nic nepřinesla. Pouze veřili a zklamali se. Proto i k nám přicházejí již ostražití a s nedůvěrou. My toto respektujeme, ale zároveň se snažíme ukázat, že pracujeme jinak. S klienty mluvíme otevřeně. Pokud vidíme nějaký zádrhel, jež by mohl na cestě k úspěšnému online projektu být překážkou, upozorníme na to a snažíme se společně najít cestu správnou. Jsme otevřeni novým nápadům a s těmito za klienty přicházíme. Pro nás je důležité, aby projekt klienta fungoval, protože dlouhodobě fungující projekt pro nás znamená vzájemně dobré vztahy s klientem a tím pádem i další práci při rozvoji projektu.

Kam dále, podívejte se, co umíme