Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama
Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama

Potřebuji zákazníky

,,Přivedeme vám nové zákazníky" - to by mohl tvrdit každý. My toho však dokážeme docílit. I proto za námi stojí mnoho začínajících projektů a klientů, kteří nám dali svou důvěru. Dokážeme najít vaše zákazníky, správně je oslovit a přivést až k vám. Chcete vědět jak?

  • V první řadě si společně řekneme, kdo jsou vaši zákazníci, jak se chovají.
  • Poté najdeme místa, kde se cílová skupina vašich potencionálních zákazníků pohybuje.
  • Oslovíme a uděláme to tak, aby sdělení rozumněli a řešilo jejich problém
  • Jakmile se nám podaří relevantní cílovou skupinu správně oslovit, přesvědčíme je, aby věnovala svůj čas vašim produktům.
  • A posledním krokem je přivedení potencionálních zákazníků na váš web, eshop...

 

Chci domluvit schůzku

Jak vám přivedeme zákazníky?

Způsobů je vždy mnoho a je třeba dobře rozvážit, jakým způsobem budeme potencionální zákazníky oslovovat, aby to vše zapadalo do nějakého celkového konceptu marketingové komunikace. Proto vždy společně s klienty vymýšlíme ideální cesty k oslovení jejich cílové skupiny, abychom dosahovali vždy výhodnému poměru cena/výkon. A často v teto rovnici kalkulujeme i s časem, po který mají reklamní kampaně fungovat.

Hodně muziky za cenu místní lokálky?

Často stačí klienty jen nasměrovat, ukázat jim, kde jim něco uniká a kde naopak zbytečně investují. Jindy je potřeba investicí do reklamních prostorů, PPC kampaní, PR článků a dalších médií. Leckdy si hodně práce klient dokáže zpracovat interně a my dohlížíme a udržujeme správný směr. Jindy je třeba kompletně reklamní kampaň připravit, a to od strategie, plánování, realizaci. Proto než se od nás dozvíte cenu, musíte nám říci, co máme připravit. Ale nezoufejte, přijďte si s námi nezávazně popovídat o vašich kampaních nebo potřebách nových zákazníků, stačí napsat.