Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama
Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama

Proč jsme jedinečná internetová reklamní agentura na českém trhu

Určitě není lepší způsob, jak si naše odvážné tvrzení ověřit, než přijít k nám a nezávazně se pobavit o tom, co můžeme pro váš business nebo klidně nekomerční projekt udělat.

Moderní přístup, tradiční hodnoty

Jsme online reklamní agentura, kterou jsme vybudovali na základech naší práce, nápadů a píle. S našimi klienty i projekty se snažíme neustále být v kontaktu a pružně tak reagovat na jejich potřeby, potřeby jejich zákazníků a změny na trhu. Chceme, a naštěstí se nám to i daří, být partnery projektů, protože jedině tak může být vzájemná spolupráce smysluplná. Ctíme tradiční hodnoty, na nichž si zakládáme v profesním i osobním životě. Ať s Vámi bude v kontaktu kdokoli z našeho týmu, můžete se spolehnout, že jeho slovo platí.

Tam, kde se jiní vzdávají

Každý úspěch za sebou má mnoho neúspěchů. Tak to v životě prostě chodí a každý z nás se s tím určitě setkal. Naši klienti si často prošli mnoha neúspěchy se svými projekty. Ať důvodem těch neúspěchů bylo cokoli. Pak přicházejí za námi, leckdy nešťastní a již nevěřící v to, že by existovala nějaká naděje na úspěch jejich projektu. My s klientem probíráme možnosti a cesty, které vidíme za cestou k cíli. 

Fullhouse

Co znamená tato karetní hláška jistě každý ví. A že se s ní dá vyhrávat je asi také samozřejmé. S trochou nadsázky lze tento pokerový termín považovat za slovní hříčku i ve vztahu k R2B. Protože v Ready2Business našim klientům vždy nabízíme FullServis. A stejně jako v kartách, základem naší agentury je trojice, která je k dispozici kdykoli Inhouse. A pár, který do té karetní kombinace zbývá je právě spojení dvou slov Fullservis Inhouse, nichž vychází karetní hláška Fullhouse :-)

Design, design, design

To je jedna z deviz, na kterou jsme pyšni. Kreativita a uchopení konceptu kreativní práce je naším stavebním kamenem. Naše designy vyhrály nejedno výběrové řízení a také náš webdesign byl oceněn prestižními designerskými oceněními.

Přijďte si popovídat

S každým, kdo má nápady a dokáže přemýšlet nad svými projekty se kdykoli rádi uvidíme. V jarně-letních měsících pořádáme sezení ve stínu ovocných stromů na zahrádce před firmou - s veškerým technologickým vybavením :-) A v měsících, kdy teplota klesá pod přijemných 20°C máme připravenu pohodlnou zasedačku, výbornou kávu a vždy dobrou náladu. 

Chcete si popovídat o vašem projektu? Dejte nám o tom vědět!