Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama
Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama

iBusiness platform

iBusiness Platform je rychlé a chytré řešení na míru vašemu projektu.

Potřebujete rychle postavit internetový obchod, spustit firemní stránky, chcete propagovat své produkty či služby? Nebo hledáte řešení pro výstavbu vašeho specifického internetového projektu? Pak přesně pro vás jsme připravili projekt iBusiness Platform.
Jak již slůvko „iBusiness“ napovídá, jakým směrem se filozofie iBusiness Platform ubírá. Jedná se o podporu a řešení vašich komerčních aktivit v online světě - ve světě internetu. iBusiness platform je základnou připravenou plnit stanovené cíle všude tam, kde se nakupuje po internetu, prezentují produkty, firmy, nápady, nebo cokoliv dalšího.

Co si představit pod pojmem iBusiness Platform

V první řadě iBusiness Platform je řešení. Nenabízíme žádný uzavřený a nepružný systém. iBusiness platform je báze (základna), nad kterou internetové stránky pevně stojí. Projekt postavený nad iBusiness Platform reflektuje cíle stanovené při zadání, čímž zákazník tak vždy získává internetové stránky ušité přímo na míru svou a svých zákazníků.

iBusiness Platform nekončí vytvořením www stránek, naopak tím vše teprve začíná!

Je to podobné, jako když si chcete otevřít kamenný obchod. Nejprve máte prostory, ve kterých budete svůj obchod provozovat, to je začátek. Protože jakmile máte prostor (na internetu jsou to internetové stránky) ihned se snažíte svůj obchod zařídit, naplnit zbožím a získávat zákazníky. iBusiness Platform vám nabízí soubor všech aktivit vedoucích k započetí úspěšného internetového podnikání.

Co je standardní součástí každého iBusiness Platform projektu

Každý projekt našich klientů je vždy jedinečný a tak je k němu i přistupováno. Nicméně některé prvky a služby projektu jsou nezbytné pro jeho komerční úspěch. Tyto prvky a služby jsou u nás standardní součástí, kterou dodáváme vždy nehledě na velikost projektu.

Základní kámen k iBusinessu

Základním kamenem je internetová prezentace nebo shop nad profesionálním publikačním systémem, který v širokém rozsahu podporuje možnosti SEO, tedy optimalizovat prezentaci pro vyhledávače. 
K prezentaci přidáme poradenství na startovní i dlouhodobou propagaci, ve spolupráci s vámi připravíme obsah - copywriting, navrhneme kampaň, připravíme analýzu návštěvnosti a návrh rozvoje a mnoho dalšího.

 Zkuste se nás zeptat přímo na Váš projekt.