Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama
Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama

Redakční systém Ready2Web

O redakčním systému Ready2Web by bylo možno psát obsáhlé články a popisy, ale tím vás zatěžovat nebudeme. Redakční systém vznikl z původního LuckyCMS. Redakční systém byl samozřejmě přepracován do nejstriktnějších a nejmodernějších potřeb našich klientů a technologií.

Jednoduchost ovládání, přemíra možností

Redakční systém Ready2Web byl navržen tak, aby byl snadno srozumitelný a ovladatelný všem uživatelům bez rozdílu jejich technického talentu a umu. A i kdyby jím disponovali, přeci jen publikační nástroj musí být pomocníkem. S tím jsme jej také vytvářeli. Ready2Web má za sebou dlouhou historii, je upravován vždy s ohledem na nejmodernější trendy a požadavky klientů na své aplikace a možnosti editace.

Historie redakčního systému

Historie Redakčního systému Ready2Web se začala psát v roce 2001, kdy byla navržena první verze systému LuckyCMS, ze kterého Ready2Web vychází. Jako každý systém si také LuckyCMS prošel několika slepými cestami než se nám podařilo najít tu správnou, které se držíme. V roce 2010 byl systém zcela přepracován a přeprogramován tak, aby odpovídal tehdejším normám vývoje a technického zázemí aplikací na něm běžících. V roce 2011 do systému přibyly mimojiné dvě zásadní změny. První byla plná podpora a vlastně kompletní přechod na moderní jazyk HTML5, druhou změnou bylo přizpůsobení designu administrace pro mobilní zařízení tak, aby naši klienti mohli své internetové stránky, eshopy, aplikace aktualizovat kdekoli a kdykoli - třeba prostřednictvím mobilního telefonu. Od roku 2010 pak systém každý měsíc dostává nové a nové rozšířené funkce. Vzhledem k tomu, že v R2B je naším společnýjm hobby létání letadýlky, každá nová distribuce nese označení po některém z hrdinných veteránu spojeneckých letadel - v současné chvíli je aktuální verzí HellCat.

 Některé základní vlastnosti

  • Modularita a možnost libovolného rozvoje
  • Rozšířené možnosti optimalizace SEO on page faktoru webu
  • Plná podpora HTML5 a CSS3
  • Možnost napojení na systémy třetích stran
  • Zabezpečení na velmi vysoké úrovni
  • Postaveno pro plnění marketingových a obchodních cílů prezentací
  • Multi platformní a multi jazyková podpora

Uživatelský komfort, kooperace a kreativita

To jsou tři "ká", kterými lze shrnout redakční systém Ready2Web z pohledu jeho administrátorů. Umožňuje spravovat internetové stránky či aplikace nad ním postavené bez přehršle dotazování, intuitivně a hlavně snadno. Tohoto kréda tří "k" se budeme držet i v budoucnu.

Na jakých projektech se Ready2Web hodí

Ready2Web je neustále vyvíjen a podporován, je to systém, který s každým projektem přináší nové možnosti. Systém je plně rozšířitelný, tudíž je možné jej využít na libovolný projekt, libovolného zaměření a díky projektovému týmu, který se o váš projekt bude starat, bude redakční systém vždy plně odpovídat vaším obchodním a marketingovým požadavků. Ready2Web lze využít na malé projetky internetových stránek pro drobné živnostníky, přes střední a velké e-shopy či k vlastním aplikacím plně na míru stavěným.

Publikační systémy a open-source systémy

Publikačních systému na trhu je mnoho, za roky v oboru jsme měli možnost vidět systémy dobré i špatné a z každého jsme si něco odnesli, co jsme využili při vývoji našeho systému. Dále také existuje řada open-source řešení, které se leckdy zdají na první pohled jako nejlevnější varianta systému pro správu obsahu, my však vždy klientům říkáme několik základních důvodů, proč open-source systémy tak levné a už vůbec zdarma, nejsou. Tyto argumenty nevyplývají z toho, že bychom byli zaměřeni proti open-source. Ale plynou z reálné znalosti prostředí a požadavků vývoje a rozvoje webových řešení. Pro každou agenturu, která vytváří vlastní CMS by bylo daleko jednodušší používat open source systémy, které by je v nákladu teoreticky nestály nic. Bohužel nebo možná naštěstí to tak snadné není. Proč to tak jednoduché není, stačí když si odpovíte na jednoduchou otázku: postavili byste své podnikání na něčem, co jste dostali zadarmo k využívání bez záruky s tím, že vám to může být kdykoli odejmuto, vzato, zrušeno a nemá žádnou jinou než komunitní podporu?

Mimochodem Ready2Web je také zdarma, žádné licenční poplatky neplatíte, přitom získáváte redakční systém s plnou technickou podporou, s vlastním týmem vývojářů a garancí.

  • Chcete si popovídat o Ready2Web, moc rádi si s vámi o tomto systému pro správu obsahu popovídáme, kontaktujte nás.
  • Přečtěte si o starších verzích redakčního systému Ready2Web.