Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama
Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama

Přehled verzí redakčního systému Ready2Web

Již řadu let vyvíjíme aktuální verze našeho redakčního systému Ready2Web a samozřejmě potřebujeme jednotlivé verze rozlišovat. Každá nová verze umí nové věci oproti jejímu předchůdci. My jdeme abecedně a vzhledem k tomu, že nás baví letadýlka, našim verzím CMS přiřazujeme přídomky slavných letadel. Což se nejen hezky pamatuje, ale zároveň tím chceme vzdát hold všem statečným pilotům, inovátorům a průkopníkům letectví...

No uznejte sami, zajímalo by vás, že máte verzi redakčního systému Ready2Web 5.13.7? Není hezčí mít Ready2Web Dakota!? S pojmenováváním po slavných letounech jsme začali poté, co jsme zhruba v roce 2011 kompletně přestavěli náš CMS na práci v HTML5! Podívejte se na verze, které od té doby spatřily světlo světa, řazeny jsou sestupně od nejnovější, tedy nejaktuálnější verze po verzi nejstarší.

  • Ready2Web - Hellcat (poslední v. 5.14.9)
    Hellcat je na světě hned z kraje roku 2015 a je vyzbrojen o mnoho novinek, které moderní trendy na webové aplikace kladou a věříme, že postupně mocně zastoupí verzi předchozí.
  • Ready2Web - Dakota (poslední v. 5.13.7)
    Dakota sloužila velmi dlouho a byla dlouho vylepšována o nové a nové funkce, tak jak si je vyžadovaly klientské aplikace a požadavky. Ready2Web Dakota byl dříč, stejně jako onen slavný letoun, zvládá drobnější projekty, ale bez obtíží dopravuje návštěvníky i po velkých portálech. Ještě spoustu let bude slavně sloužit tam, kde jej budou naši klienti potřebovat.
  • Ready2Web - Corsair (poslední v. 5.10.3)
    Systém doznal nového a svěžího designu, začal kompletně pracovat v HTML5 a byl rozšířen o řadu pokročilých modulů. Začali jsme s písmenkem "C" a kupodivu tato verze si byla v mnohém podobná s oním letounem s klopenými křídly, získala obdiv, rychle začala spolupracovat s HTML5.