Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama
Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama

Změř mě - monitoring vaší návštěvnosti

Napadlo Vás někdy, jak by bylo krásné zjistit, jestli si někdo klikl na odkaz, který jsme mu poslali emailem, na Facebooku, na Twitteru - nebo který jste prostě jen umístili někam do diskuse? Nebo posíláte pravidelně emailové newslettery a chcete znát jejich návštěvnost a co více, dokonce byste chtěli znát relevanci konkrétního uživatele? Vše výše zmíněné a ještě mnohem více je nyní realita.

Změř.mě - jedinečný nástroj od nás pro vás

Změř.mě je nástroj k monitorování externí návštěvnosti vašeho webu, pomůže vám ve vyhodnocování úspěšnosti reklamní kampaně, bannerů, příspěvků na Facebooku nebo emailové korespondenci. Můžete díky němu měřit, kdo si kliká na mail uvedený v zápatí, zda člověk, kterému jste poslali odkaz na své reference si tyto skutečně prohlédl a kolik času tomu věnoval a mnoho dalšího. Je to jedinečný nástroj, který jsme vytvořili a který je pro komerční i nekomerční využití zdarma!

Jak to vzniklo

Jako online reklamní agentura poskytujeme našim klientům veškerý servis spojený s propagací po internetu a tím jsme často potřebovali pracovat s UTM parametry, a to sjednoceně, snadno a dohledatelně. Když náš klient rozesílal emailing na své klienty a chtěl vědět, kterého tento emailing oslovil a kterého nikoli, pomáhali jsme s měřením. Když naši klienti chtěli měřit úspěšnost svých postů na Facebooku, v diskusních fórech a dalších a dalších online aktivitách, pomáhali jsme - až jsme si řekli, proč to klientům a marketérům neusnadnit ještě více. Pak jsme vytvořili nástroj, který otevírá nevídané analytické možnosti všem.

Co budu ještě potřebovat

Především internetové stránky napojené na Google Analytics a pak už jenom špetku popřemýšlení nad značkováním odkazů. Pokud nemáte Google Analytics nebo vás zajímají další informace o změr.mě, napište nám.