Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama
Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama

Designovka Alpha Aviation

Připravili jsme kompletní CI (corporate identity) a nový web prémiové letecké školy Alpha Aviation. Web slouží pilotům a klientům školy jako učební pomůcka, nabízí rozsáhlý extranet a v letecké škole je využíván především na mobilních zařízeních iPad.

Alpha Aviation je prémiová letecká škola, která kromě nejmodernějších letounů nabízí i moderní způsoby vzdělávání pilotů. Náš úkol byl vytvořit odpovídající logo společnosti a celé Corporate Identity.

„Prémiová škola si zaslouží prémiové grafické ztvárnění, laděné do zlatavých tónů exklusivity. Hlavní vizuál zobrazuje průhledem kokpitu letadlo, na kterém můžete absolvovat vybraný kurz. Grafický rozcestník Vás pak provede nabídkou této prémiové letecké školy.“

V další fázi projektu jsme vytvořili grafický design internetových stránek, které jsme následně pro tuto aeroškolu spustili. Snažili jsme se jít cestou jakési "designovky" a zároveň optimalizovat pro všechna možná zařízení, protože aeroškola k výuce využívá mobilních zařízení iPad. Internetové stránky Alpha Aviation slouží zároveň jako vzdělávací kanál pro účastníky pilotních kurzů, neboť za sebou skrývají poměrně rozsáhlý extranet s fcemi pro konkrétní uživatele.

Co jsme dělali

  • Vytvoření logotypu a celkového CI vč. grafického manuálu
  • Grafický návrh internetových stránek
  • Redakční systém R2W s rozšířeným extranetem