Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama
Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama

Kompletní redesign léčivých ultrafiltrátů

Ultrafiltráty jsou moderní způsob léčby různých neduhů těla. Nám se zase podařilo vyléčit neduhy na webu pomocí moderních technologií a precizní webové grafiky, která přesně zapadla do mozaiky a celkového konceptu.

Na začátku byla jen chuť "něco" změnit

Na začátku tohoto projektu nebylo nic, nebyla vize, nebyl moc prostor a nebyl čas, protože bylo důlěžité s čímkoli novým stihnout sezónu. Bylo tu však to hlavní. Chuť klienta něco změnit, protože stávající web a tím i prodej po internetu prakticky nefungoval. Počáteční nedůvěra klietna, který neúspěšně vyzkoušel již některé agentury také prvotní komunikaci příliš nepomáhala. 

Po několika vzájemných setkáních se však pohled klienta na naši práci změnil. Bylo jasné, že nám jde o výsledek a když byly na světě první grafické koncepty, bylo rozhodnuto. Po perfektně zmáknutém designu už příprava webové prezentace nabrala rychlý spád, webové stránky jsme pak přirpavili v rychlejší tempu a precizní kvalitě. Sezóna mohla začít, ihned po spuštění webových stránek nám klient o referoval o okamžitě došlých poptávkách, které se začaly hrnout. A to pro nás byla skvělá zpráva!

Díky důvěře, kterou jsme naší prací u klienta získali nyní s klientem pracujeme na dalších marketingových aktivitách a aktivně se tak podílíme na celé strategii prodeje.

Realizace

  • Grafický návrh webových stránek
  • Grafický návrh vizitek
  • Tvorba webových stránek nad redakčním systémem Ready2Web
  • Marketingové poradenství
  • Konzultace marketingové strategie, business plánů a další podpory prodeje a propagace brandu