Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama
Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama

Legendy 4x4 - srdeční záležitost od Toyoty

Toyota již od poloviny minulého století píše dějiny opravdových offroadů. Kdo by neznal legendární Land Cruisery, o offroadu nic neví. My jsme měli to štěstí se s těmito 4x4kami setkat a přinést vám je do online.

Na začátku roku jsme měli možnost podílet se na novém projektu plném ladných křivek, plných tvarů a silné vášně. Ano, tušíte správně, jde o legendární offroady Toyoty. Land Cruiser, Hilux - synonyma pro skutečný offroad - jsme měli za úkol dostat do online, nebo digitálního světa, chcete-li.

Po celou dobu projektu (i dlouho po něm) jsme se probírali desítkami překrásných scenérií s těmito vozy. Na stokrát jsme shlédli oficiální i neoficiální video sekvence z terénu, přehlídek i ryze emočních reklamních kampaní.

Vznikly webové stránky pro náročného návštěvníka prezentující čtyři stěžejní modely Toyoty ve třídě offroadů. Webové stránky přinášejí zajímavé informace a články, emoční foto&video, testy jednotlivých vozů, stylovou historii modelů 4x4 a další. Mimojiné obsah webu tvoří i sami návštěvníci v sekci Moje Toyota, kde se mohou podělit o své zkušenosti. Webový projekt vznikl ve spolupráci s Lion Communications.