Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama
Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama

Návrh webu

Firemní prezentace, weby na podporu prodeje, e-shopy, to jsou investice které děláme abychom vydělali. Očekáváme pomocí online prostředí podporu prodeje nebo přímý prodej, budování značky, zvýšení povědomosti o produktech, možnost snadné komunikace, oslovení nových cílových skupin a mnoho dalšího.

Abychom dosáhli úspěšného webového projektu, který bude plnit obchodní cíle, tady přinášet peníze, ať již přímo nebo přeneseně, potřebujeme splnit několik základních požadavků.

Prvním základním požadavkem je dívat se od první chvíle na projekt přes jeho obchodní cíle. Tedy od prvních kroků na projektu se podřídit potřebám a očekáváním cílových skupin prezentace. Musíme si být vědomi, že webovou prezentací s klientem plnohodnotně komunikujeme. Tedy například pokud máme uživatele, kteří očekávají, že jim bude web fungovat na mobilním "chytrém" telefonu, bylo by velkou chybou takový požadavek ignorovat. Přípravě výborného prostoru pro uživatele se mezi odbornou veřejností říká "User experience" a je to náš velký koníček :-)

Grafický vzhled prezentace je jedním z nejdůležitějších parametrů webové prezentace, proto mu věnujeme náležitou pozornost. Design prezentace musí splňovat nejen podmínky pro "hezký vzhled" a snadnou práci s prezentací, ale dle našeho názoru je hlavním nositelem emoce, kterou můžeme návštěvníkům předat. Každá webová prezentace by měla mít i nějakou emoční linku, která buda navazovat na grafickou a obsahovou část prezentace.

Mezi další požadavky patří množství technických a technicko-sociálních parametrů. Aby následně bylo možné webovou prezentaci optimalizovat pro vyhledávače, realizovat tzv. SEO aktivity, aby nediskriminovala určité skupiny uživatelů, atd. To jsou parametry se kterými standardně počítáme a myslíme na ně. Pokud se o nich chcete dozvědět více, navštivte sekci "Jak pracujeme".

Při realizaci projektu se snažíme minimálně zatěžovat odpovědné pracovníky na straně zadavatele, ale s ohledem na úspěch projektu se "nebojíme zeptat" na podstatné. Nebudeme vás zatěžovat technickými podrobnostmi, ale rádi zodpovíme i tyto otázky, pokud vás budou zajímat. 

Celý projekt zajistíme "na klíč", včetně hostingových služeb, správy e-mailů, domény a čehokoliv co bude potřeba.

  • Chcete-li si popovídat o vašem webovém projektu, neváhejte nás kontaktovat