Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama
Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama

Rozvoj webu

Internetové stránky musí žít životem, musí být aktivní a jedině tak slouží tomu k čemu sloužit mají, ať už jde o přímý prodej či informování návštěvníků.

Rozvoj webu je důležitý a nejde jen o nové funkce, ale i o obsah, který by měl být aktuální a vždy čerstvý. Představte si, že příjdete do obchodu a budete mít cenovky uvedeny v korunách československých. Jak to na vás zapůsobí? Podobně se může cítit návštěvník, který příjde na váš web a například v zápatí si všimne copyrightu mínus dvě léta. Také to nebudí úplně seriózní dojem a přitom v obou případech jde o naprosté mailčkosti, které si každý hned dokáže domyslet.

  • Obsah webových stránek je  důležitý, aktuálizovaný obsah nutný.

Rozvoj webu po funkční stránce

Další nedílnou součástí téměř každého webu je nutnost připravit novou funkci, novou možnost jak zákazníkům/návštěvníkům něco prezentovat, sdělit a nebo jim prostě jen pomoci s výběrem. A leckdy narazíte na problémy typu:

  • Firma, která web dělala nechala web pro budoucí rozvoj nepoužitelný, každá aktualizace vás stojí mnoho úsilí a nákladů.
  • V horším případě váš web měl na svědomí jeden člověk, který vám nebere telefony, protože se mu enchce, je pryč a nebo prostě už někde pracuje.
  • A nejhorší případ nastává, když člověk, který web dělal vám rozvoj slíbí, ale výsledky jsou rozporuplné a komunikace vázne

Zajistíme rozvoj vašeho webu

Ať už se jedná o tvorbu obsahu webových stránek, strategii jejich směrování nebo implementační řešení nových funkcionalit. Neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi vše probereme.