Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama
Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama

Aplikace na míru

Naši klienti často požadují nějakou tu "spešl" vychytávku, která se hodí právě pro jejich produkty či zaměření. Často se jedná o vychytávky spojené nějakým způsobem kupříkladu s webem nebo interním softwarem. Ale samozřejmě čím dál častěji řešíme i mobilní aplikace či specifické software řešení nad různými platformami.

Naše zkušenosti

Máme za sebou vývoj mnoha velmi specifických produktů a aplikací. Příkladem může být náš systém Linkař. Ale máme za sebou i rozsahem daleko úspornější softwarová řešení. V roce 2012 jsme například spouštěli velmi specifický online Chat, dále jsou to například mobilní aplikace pro světový zpravodajský server Radio Free Europe. 

Co je systém Linkař

Historie Linkaře se začala psát v roce 2009, kdy byl původně navrhován jako systém pro záznam kontaktů pracovníků "Help desk" a menších call center. Systém byl tehdy postaven nad jádrem publikačního systému. V roce 2010 byl dopracován z funkční stránky a spuštěn testovací provoz na lince zákaznické podpory. V současné době systém využívá několik Linek důvěry pro záznam a evidenci kontaktů. Systém Linkař je v mnoha ohledech velmi specifickým projektem,  už jen fakt, že Linkař je zároveň cloudovou aplikací a zároveň aplikací desktopovou naznačuje náročnost vývoje takové aplikace. Systém bylo dále třeba dimenzovat na obrovské množství záznamů se kterými se v reálném čase a při tom může kooperovat v systému několik uživatelů. Ze všech dat, která jsou v konkrétní instalaci systému jsou generovány grafy a statistické údaje, což nad desítkami tisíc záznamů v reálném čase na nás kladlo pbrovské nároky co do optimalizace databázových struktur a ovládacích scriptů. 

Více o systému Linkař

Více o systému Linkař se můžete dozvědět na internetových stránkách projektu www.linkar.cz

S případnými dotazy nás můžete také kdykoli kontaktovat

Co vývoj aplikace na klíč vyžaduje

Asi není nezbytně nutné popisovat všechny kroky, které předchází samotnému vývoji. Každý projekt je specifický a ke každému je nutné tak přistupovat, proto by i jakékoli definice byly zbytečné. Ale pokud si chcete o vašem projektu popovídat, můžete nás navštívit. V teplých měsících povídání o projektech klientů probíhá u nás na zahrádce v příjemné prostředí přírody a neformálně.