Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama
Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama

Online marketing a reklama

Online marketingové aktivity pojaté s citem a nadhledem bývají velmi účinné a efektivní i u produktů kde bychom to třeba nečakali. Online marketing, nebo také internetový marketing už bezesporu prokázal svůj nárok na život. Dnes bychom asi obtížně hledali produkt který by neměl v prostředí internetu zákazníky.

Dnes bychom asi obtížně hledali produkt, který by neměl v prostředí internetu zákazníky. Takto už je stačí pouze nalézt a předat sdělení, nebo pobídnout k vykonání definované akce :-)

Faktem je, že internetová reklama je krásná svou možností perfektního cílení na stávající i na hledání nových cílových skupin. Současně bývá ve většině případů z pohledu efektivity, tedy konverze uživatele v zákazníka, nejlevnějším typem reklamy vůbec. Jedinečná je také možnost neustálého testování, upravování a rozvoje reklmaních aktivit podle aktuálních potřeb a možností zadavatele.

Velkou výhodou je transparetnost měření efektivity, kdy se dá obvykle snadno spočítat kolik nás stojí internetový zákazník.

O online reklamě a marketingu by se toho dalo napsat mnoho, ale současně by to byl asi nejvíce zbytečný text. Vždy je potřeba si promluvit nad konkrétním případem a produktem. Tak se nám ozvěte, obvykle to bývá velmi příjemná schůzka :-)

Efektivitě reklamy, kterou děláme, věříme. Dokonce tak, že v případech kdy je to možné a účelné, nabízíme klientům spolupráci v "affiliate" režimu. Tedy odměna za naše práce není nijak pevně stanovena, ale je součástí úspešnosti kampaně, tedy podílu na realizovaném zisku. Dá vám někdo lepší záruku?