Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama
Ready2Business - online marketing, webdesign, reklama

Firemní webové prezentace

Webdesignem, tedy tvorbou internetových stránek, internetových obchodů a dalších online aplikací se zabýváme již déle než 11let. Dosahujeme úspěchů, které rádi prezentujeme a které jsou pro naše klienty a partnery skutečným přínosem. V dnešní době totiž internetové stránky nestačí jen „mít“, ale internetové stránky musí prodávat. Ať už prodávají zboží, myšlenky, nápady, informace nebo cokoli dalšího. Zkrátka a jednoduše internetové stránky a online aplikace se jistě stávají (nebo už staly) jedním z nejdůležitějších komunikačních kanálů dnešní doby.

Jak poznáte dobré internetové stránky

K úspěchu každé firmy či instituce ještě před několika lety stačilo mít atraktivní firemní prezentaci a vše ostatní bylo již navíc. V dnešní době být na internetu je téměř samozřejmostí, ale mít internetové stránky neznamená, že je vaši zákazníci nacházejí. A internetové stránky, které nenaleznou relevantní návštěvníci, neplní svou funkci. Na internetu musíte být vidět!

Další důležitou součástí každého internetového projektu (internetových stránek) je správná optimalizace, nebo chcete-li připravenost, právě pro cílovou skupinu, jíž jsou internetové stránky určeny. Správná definice cílové skupiny a následná příprava internetových stránek přesně na míru této cílové skupině uživatelů je nezbytnou součástí dobrého webu. Potřebujete totiž internetové stránky, které budou jejich návštěvníci umět snadno používat.

Nastat může totiž i takový případ, že internetové stránky návštěvníci sice naleznou, ale neumí je používat. Takový návštěvník odchází a pravděpodobně skončí u konkurence, protože s vaším webem si nevěděl rady. Nebo, podíváme-li se ještě z jiného úhlu pohledu, na internetové stránky přijdou návštěvníci, umí stránky používat, ale jsou to návštěvníci nerelevantní a návštěvníci, kteří hledali něco úplně jiného. 

A podobných příkladů by se dalo jmenovat nespočet. Mnoho našich klientů k nám příšlo právě proto, že jejich původní internetové stránky neplnily účel, pro který byly vytvořeny. V R2B díky tomu, že máme dlouholeté zkušenosti v oblasti online marketingu dokážeme na základě obchodních cílů klienta správně navrhnout marketignovou strategii webu a přínést tím našim klientům ucelené řešení tvorby internetových stránek, internetových obchodů a dalších online aplikací. A to vždy přesně dle požadavků, které jsou na internetové stránky, jakožto důležitou součást marketingové komunikace, kladeny.

Pro přehled jmenujeme některé základní kroky, které jsou součástí každého internetového projektu, jež realizujeme:

  • Důkladný osobní briefing s klientem, kde nám klient představí své ideje, požadavky a cíle, jež chce pomocí internetových stránek podpořit.
  • Vytvoření grafického návrhu s ohledem na marketingové cíle projektu, přístupnost a použitelnost
  • Samotná implementace nad publikační systém Ready2Web s dodržením nejmodernějších standardů tvorby v HTML5 počínaje, přes responsivní design až k maximálnímu bezpečí.
  • Důkladná SEO optimalizace onpage faktorů webu
  • Výstupní kontrola z hlediska přístupnosti, použitelnosti, SEO optimalizace a případné další SEM aktivity, dle možností a požadavků klienta
  • Finální spuštění internetové prezentace.
  • Průběžné monitorování úspěšnosti internetových stránek a prezentování výsledků klientovi
  • Případně navázání dalších aktivit dle zpětné vazby klienta.

Kam dále

  • Chcete i vy mít kvalitní internetové stránky? Napište nám.
  • Nenašli jste to, co jste očekávali ? napište nám o tom také.